چاپ و تولید جعبه پیتزا

چاپ مشاهده در قالب پی دی اف

قابل توجه مدیران عزیز فست فودها و همکاران گرامی 
صنایع چاپ و بسته بندی مدیسا، تولید کننده انواع جعبه پیتزا، جعبه ها و بسته بندی فست فود و رستوران
یکی از نکات مهم در فروش مواد غذایی و فست فود بسته بندی آن می باشد .بسته بندی زیبا و بهداشتی می تواند به تداوم فروش کمک بسزایی نماید .
جعبه پیتزا در اغلب موارد از نوع خاصی از مقوا که به عنوان مقوای دوبلکسی مشهور است ساخته می شود.این نوع مقوا دارای سه لایه مختلف می باشد که توسط نوع خاصی از چسب با گرید مواد غذایی به یکدیگر چسبیده (لمینت یا دوبلکس) شده اند.این سه لایه عبارتند از روکش بهداشتی داخلی،مغزی بازیافتی بهداشتی و روکشی از جنس کاغذ کرافت، کاغذ گلاسه و یا کاغذ تحریر که طی مراحلی خاص توسط ماشین آلات مربوطه به صورت یکپارچه در می آیند.

 

 

دستگاه چاپ

 

مراحل تولید جعبه پیتزا

ابتدا مقوای تولید شده به صورت رول، در دستگاه خاصی به ابعاد مورد نیاز برش میشود.سپس طرح چاپی که قبلا زینک آن تهیه گردیده روی دستگاه چاپ افست مخصوص چاپ جعبه پیتزا بسته می شود. طرح جعبه پیتزا توسط دستگاه روی مقوای تولید شده چاپ میگردد.بعد از مرحله چاپ جعبه پیتزا، نوبت به برشکاری و فرم دادن به طراحی جعبه پیتزا میرسد.این مرحله با بهره گیری از قالب های خاص ساخت جعبه پیتزا و دستگاه مخصوص ضرب قالب انجام میگردد.
صنایع چاپ و بسته بندی مدیسا افتخار دارد با دارا بودن تجهیزات کامل تولید و چاپ جعبه پیتزا و سایر اقلام بسته بندی فست فود ها، خدمتگذار شما مدیران فست فود و همکاران گرامی باشد.

 

دستگاه برش دایکات


جعبه های پیتزا در انواع مختلفی تولید میگردند :

  • جعبه تکنفره - 24 سانت ارتفاع 4
  • جعبه دونفره - 27 سانت ارتفاع 4
  • جعبه ایتالیایی - 30 سانت ارتفاع 3
  • جعبه خانواده - 34 سانت ارتفاع 5 سانت
  • انواع جعبه پیتزا با ابعاد  و شکل های خاص
  • .... و

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و قیمت جعبه پیتزا با ما در تماس باشید