چاپ و تولید ساک دستی کاغذی | تبلیغاتی | نمایشگاهی

چاپ مشاهده در قالب پی دی اف

صنایع چاپ و بسته بندی مدیسا مركز توليد و چاپ انواع ساك دستي تبليغاتي و نمایشگاهی کاغذی

ساک دستی تبلیغاتی یا شاپینگ بگ((shopping bag، به عنوان نوعی بسته بندی و یا حتی در برخی موارد، به عنوان نوعی هدیه تبلیغاتی، خصوصاً در یک دهه گذشته جایگاه خود را در میان سایر انواع تبلیغات به دست آورده است.امروزه ساک دستی اولین و مناسب ترین هدیه تبلیغاتی است که موارد مصرف بسیار دارد. در کلیه نمایشگاه ها و فروشگاهای عرضه محصولات گوناگون ، ساک دستی نمایشگاهی اولین گزینه تبلیغاتی است که جهت برند سازی و تبلیغات مناسب ،توصیه می گردد.

علیرغم قدمت نه چندان زیاد ساک دستی تبلیغاتی کاغذی، استفاده فراگیر این کالا در سطح جامعه و با توجه به جدید بودن آن، تا کنون نام های متنوعی به آن اطلاق شده است. از قبیل «ساک دستی»، «ساک خرید»، «بگ شاپ (Bag Shop)»، «شاپینگ بگ(Shopping Bag)» و غیره.

ساک دستی کاغذی تبلیغاتی اغلب در موارد زیر کاربرد دارد:

1- بسته بندی کالاهای فروشگاهی مانند پوشاک، ساعت، طلا و جواهر، آرایشی و بهداشتی، قطعات کامپیوتر و غیره.

2- بسته بندی هدایای تبلیغاتی مانند سالنامه (سررسید)، ارگانایزر، کتاب های نفیس، ست های مدیریتی، لوح تقدیر و یادبود و غیره.

3- بسته بندی برای کاتالوگ ها، فولدر ها، اسناد و لیست قیمت ها و غیره علی الخصوص در زمان برگزاری همایش ها، سمینار ها و یا شرکت در نمایشگاه ها.

4- بسته بندی بیرون بر فست فودها و رستوران ها (ساک دستی کرافت) که نسبت به بسته بندی با نایلون و نایلکس، از به اصطلاح خمیر و سرد شدن غذا جلوگیری می کند.

یکی از مزایای ساک دستی تبلیغاتی کاغذی و نمایشگاهی این است که این کالا خود به تنهایی در دست هر فرد می تواند نقش یک تابلوی تبلیغاتی زیبا را بازی کند که نسبت به قیمت آن، تاثیرگذاری بالایی روی مخاطب دارد.

صنایع چاپ و بسته بندی مدیسا افتخار دارد با تجربه طولانی خود در امر چاپ و تولید ساک دستی کاغذی خدمتگذار شما مشتریان گرامی باشد